PVSR
Performancia monitorozás
IT szolgáltatások egységes performancia monitorozása szolgáltatók és e szolgáltatások igénybe vevői számára
A PVSR (hosszabb nevén: PerformanceVisor) egy egységes performancia monitorozási platform, amely a végfelhasználói élménytől kezdve, az alkalmazásokon, az informatikai infrastruktúrákon át a hálózatokig a szolgáltatások minőségének és teljesítményének átfogó felügyeletére szolgál. A PVSR lehetővé teszi, hogy minden olyan paramétert megmérjünk, amely befolyásolja a nyújtott szolgáltatás minőségét: vizsgálja a tényleges végfelhasználói élményt, és azt is, hogy az IT szolgáltatás alkotóelemei rendelkezésre állnak-e, és ha igen, akkor milyen teljesítménnyel végzik a feladataikat.
Ilyen alkotóelemek:
- az alkalmazások,
- az adatbázisok,
- operációs rendszerek (Windows, Linux & *nix)
- a virtualizált réteg (VMware & Hyper-V),
- fizikai infrastruktúrák, a tároló eszközök,
- a tároló eszközökből felépített (SAN) hálózatok,
- a lokális és nagy kiterjedésű hálózatok (LAN/WAN).
- IoT szenzorhálózatok
A PVSR termékoldala elérhető itt.
Próbálja ki a PVSR-t most!
A PVSR főbb tulajdonságai
Multi-tenant megoldás, több szeparált hálózatban is működőképes architektúra
Több 10 000 eszköz akár milliós nagyságrendű paraméterének a monitorozása
Ön-tesztelés a rendszer hibák detektálására
Széleskörűen állítható threshold kiértékelések (pl. trend, baseline, mozgóablak, karbantartási ablak)
Bekapcsolható akár egy másodperces felbontású valós idejű monitorozás
A méréseken túlmutató diagnosztikai oldalak (pl.: adatbázis kapcsolatok lekérdezései)
Előszámított riportok átfogó képet nyújtanak a teljes felügyelt rendszerről
Ad-hoc riportok a hibabehatárolás segítésére
Automatikusan felderíti a monitorozható paramétereket
Tömeges konfigurálás sablonok segítségével
Ergonomikus felhasználó felület interaktív grafikonokokkal, testreszabható mérés csoportosítással
Android kliens
Grafana plugin: könnyen használható ingyenes dashboard
A PVSR használatának előnyei
Egyetlen egységes felületen mindent láthat
Az ICT rendszerek üzemeltetési hatékonyságát növelni lehet a PVSR rendszerrel azáltal, hogy egyetlen egységes felületen felügyelheti az ICT szolgáltatások teljes körét.
A rendszer átfogó képet ad az ICT szolgáltatásokról és az azokat alkotó összes elemről. Az egyedi beépített diagnosztikai eszközök lehetővé teszik, hogy lefúrjon a részletes információkhoz, a nélkül, hogy elindítaná és belépne egyenként a különböző gyártók által biztosított menedzsment eszközökbe. Ez az egy monitorozó rendszeren belüli egységes és átfogó kép teszi lehetővé azt, hogy azonnal felderíthessen összefüggéseket a különböző rendszer elemek között.
Proaktív problémamegoldás, gyorsított diagnosztika
A hiba felderítés bonyolultságát egyszerűsítő megoldást kínál a PVSR, amely nemcsak folyamatosan monitorozza a végfelhasználói élményt és pontos méréseket végez az ICT szolgáltatást alkotó elemeken, hanem a teljesítmény csökkenése esetén még az előtt küld riasztást, mielőtt az ön ügyfele panaszkodna.
Ezen felül az egyedi beépített diagnosztika eszközök segítségével lerövidítheti a hiba beazonosításának idejét, így a felmerülő problémák gyakran még azelőtt megoldhatók, mielőtt az ügyfelek érzékelnék azokat.
Átfogó, valós-idejű ellenőrzés az IT szolgáltatások teljesítménye felett
A PVSR segítségével kialakítható egy átfogó valós-idejű felügyelet a küldetés kritikus alkalmazások és IT szolgáltatások számára.
A PVSR -rel monitorozható a felhasználói élmény, és mérhető az IT szolgáltatásait alkotó elemek pontos teljesítménye és rendelkezésre állása.
A költség csökkentése jobb erőforrás kihasználással
A PVSR könnyen felismeri a kihasználatlan erőforrásokat vagy szűk keresztmetszeteket. Segítségével optimalizálhatja üzleti alkalmazásait és infrastruktúráját, jobban kihasználhatja a rendelkezésre álló erőforrásait.
Optimalizálhatja virtuális infrastruktúráját, tároló eszközeit, a hálózati terhelést, valamint a felhő alapú erőforrásait A PVSR képes a gyűjtött adatok időbeli elemzésére és így felismerhetők a trendek, valamint kapacitás riportok készíthetők, amelyek megmutatják előre, milyen erőforrásokra lesz szükség a jövőben.